Αναζήτηση στο Blogs μας

Πέμπτη, 16 Ιουνίου 2016

Εκλογές Ο.ΝΑ.Σ. - Αποτελέσματα

Στις 15/6/2016 έγιναν στα γραφεία της Ο.ΝΑ.Σ. οι εκλογές για την ανάδειξη νέων μελών στο Διοικητικό Συμβούλιο και στην Ελεγκτική Επιτροπή της Ομοσπονδίας. Όπως πληροφορηθήκαμε από τα ηλεκτρονικά μέσα ενημέρωσης και τους εκπροσώπους του συλλόγου μας στην Ο.ΝΑ.Σ., τα αποτελέσματα των εκλογών στην Ομοσπονδία Ναξιακών Συλλόγων (Ο.ΝΑ.Σ.) έχουν ως εξής: 

Για το Διοικητικό Συμβούλιο
Καλαϊτζής Μανώλης / Σύλλογος Δαμαριώνα                          53
Τσελέντης Χρήστος / Σύλλογος Κυνηδαριωτών                      49
Μαργαρίτης Μάρκος / Σύλλογος Απεράθου                           47
Στεφάτου-Τσάφου Αικατερίνη / Σύλλογος Δανακού              43
Παπαϊωάννου Ανδρέας / Σύλλογος Σκαδιωτών-Μεσωτών     36
Μυλωνά-Νιάπα Δέσποινα / Σύλλογος Απολλωνιατών           36
Λεβογιάννης Νίκος / Σύλλογος Κορωνίδας                            35
Σκουλάξινος Ανδρέας / Σύλλογος Κυνηδαριωτών                  33
Μυλωνά-Παρλιάρη Μαρία / Σύλλογος Απολλωνιατών          34
Δέτση Τζανετίνα / Σύλλογος Δαμαλά                                      29
Ζιούλη Ευανθία / Σύλλογος Δαμαλά                                       28
Δέτσης Μιχάλης / Σύλλογος Δαμαριώνα                                 27
Ναυπλιώτης Νίκος / Σύλλογος Σαγκριωτών                            26
Κώτσου Ειρήνη / Σύλλογος Απεράθου                                    24
Λεγάκης Ιωάννης / Σύλλογος Κεραμωτής                               24
Σουσούνη Αικατερίνη / Σύλλογος Κορωνίδας                        24
Κουφόπουλος Γιώργος / Σύλλογος Κορωνιδιατών                 21
Σιδερής Πέτρος / Σύλλογος Κορωνιδιατών                             21
Παρτσινέβελος Δημήτρης / Σύλλογος Σκαδιωτών-Μεσωτών 20
Μουστάκας Μανώλης / Σύλλογος Κορωνίδας                        20
Μήνδρου Απόστολος / Σύλλογος Δαμαλά                               19
Δρυμαλίτου Αναστασία / Σύλλογος Δανακιωτών                    17
Πάσουλας Δημήτρης / Σύλλογος Σκαδιωτών - Μεσωτών       15

Για την Ελεγκτική Επιτροπή
Φυρογένης Νίκος / Σύλλογος Κεραμωτής                         55
Τσελέντης Ιάκωβος / Σύλλογος Κυνηδαριωτών                53
Κονδύλη Ευδοκία / Σύλλογος Κουρουνοχωρίου-Μύλων 45
Παραρά Σοφία / Σύλλογος Απολλωνιατών                       41
Ναυπλιώτης Αντώνης / Σύλλογος Ποταμιάς                     31
Ρήγας Ιωάννης / Σύλλογος Δαμαλά                                   22


Σύμφωνα με τα παραπάνω αποτελέσματα εκλέγονται: 
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο οι πρώτοι 21 σε ψήφους 
β) Για την Ελεγκτική Επιτροπή οι 3 πρώτοι σε ψήφους. 

Καλή δύναμη στους νεοεκλεγέντες και καλή επιτυχία στο έργο της Ομοσπονδίας ΝΑξιακών Συλλόγων. 

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου